• Новак
Во центарот на градот Милениче Снабдување Делукс Интерактивни Гребење Мачка Сисал Мислења Дрво и Exerciser за Kitty, Интерактивни Мачка Играчки (Редовни, Премиум, Гигант,

Во центарот на градот Милениче Снабдување Делукс Интерактивни Гребење Мачка Сисал Мислења Дрво и Exerciser за Kitty,

DEN 1571.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да изберете да користите две прачки или еден во зависност од вашиот плафон висина.Тоа Ќе Биде Сакан Од Вашата Мачка И Одговара на Било какви Дома Е Естетски.Целото стебло е опфатено со квалитетот сисал јаже, а со оглед постојат четири нивоа, сте сигурни да не снема за добра неколку месеци +.Тоа е мека на шепи и одлична за lounging и скокање наоколу.Како што е компресирана, полека исправете на сисал дрво и ослободување на прачка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката