• Новак
EuisdanAA Бела Пластика Засолниште Оркестарот Криенка се Крие Место за Рептили Резервоарот Терариум(Refugio де plástico бланко decoración escondite escondite став terrario де tanque де влекачи

EuisdanAA Бела Пластика Засолниште Оркестарот Криенка се Крие Место за Рептили Резервоарот Терариум(Refugio де

DEN 196.56
Производот е достапен

Достапност

Боја : Бела,Мала Големина; Материјал : Пластика; Нето Тежина : 83g.Пакет Содржина : 1 x Рептил Криенка.Домашни миленици може да се скрие или да имаат одмор во овој умно дизајн криенка, добива доволно приватност и разрешување на стресот.Практична употреба.Совршен за мали димензии влекачи и amphibians, се искачи миленичиња како гуштери, пајаци, змија, камелеон, geckos и така натаму.(Uso práctico.Perfecto став влекачи y anfibios де tamaño pequeño, mascotas trepadoras комо lagartos, arañas, serpientes, camaleones, geckos, итн.Погодни за употреба во terrariums и рептили тенкови.(Adecuado став дин uso en terrarios y tanques де влекачи.Euisdan AA Бела Пластика Засолниште Оркестарот Криенка се Крие Место за Рептили Резервоарот Terrarium Made од пластика, лесно и издржливи.Тоа може да се обезбеди место за вашите миленици за да се скрие или одмор.Практична употреба.Совршен за мали димензии влекачи и amphibians, се искачи миленичиња како гуштери, пајаци, змија, камелеон, geckos и така натаму.Домашни миленици може да се скрие или да имаат одмор во овој умно дизајн криенка, добива доволно приватност и разрешување на стресот.Погодни за употреба во terrariums и рептили тенкови.Совети : пластични живеалиште со четка за отстранување на нечистотија и нечистотии во ладна вода пред да го користите.Препорачливо е да пластични хабитат еднаш неделно.Забелешка : ве Молиме овозможи 2cm грешка поради рака мерка.Бидете сигурни дека ќе не ум пред да конкурираат.Опис на Spanish Refugio де plástico бланко decoración escondite escondite став terrario де tanque де reptiles Color : бланко, tamaño pequeño; Материјал : Plástico; Peso neto : 83g Contenido del paquete : 1 x escondite де reptiles Las mascotas pueden esconderse о descansar en este escondite де diseño inteligente, obteniendo suficiente privacidad y aliviando ел estrés.Uso práctico.Perfecto став влекачи y anfibios де tamaño pequeño, mascotas trepadoras комо lagartos, arañas, serpientes, camaleones, geckos, итн.Adecuado став дин uso en terrarios y tanques де влекачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката