• Новак
Кадрава Коса, Четки за Жени со Најлон и Свиња Наежвам Четка за Коса, Четка Криви Vented Четка Побрзо Удар Сушење, Професионални Криви се Пропустливи Стилизирање на Кос?

Кадрава Коса, Четки за Жени со Најлон и Свиња Наежвам Четка за Коса, Четка Криви Vented Четка Побрзо Удар Сушење,

DEN 208.56
Производот е достапен

Достапност

Vented Стајлинг на Коса и Чешел : Погоден за жени со сите стилови на косата, без кршење или влечење за коса.Лесен и Лесно да се Одржи На : совршено обликувани чешел рачка, кога вашиот уред се навлажни, ќе се справи со не се лизга надвор вашата страна.Криви Дизајн : Таа има најдобри контакт точки и аголот со глава, а топката во облик на влакната направи удобно да чешел.Таквите Коса Четка : да се Намали време на сушење, што се користи за професионална салон косата и дневни дома чешла и масажа на скалпот.Примена : Оваа четка е погоден за чешла косата, стајлинг, удар сушење, чешла и масажа на скалпот.Функција : 1. Vented Стајлинг на Коса и Чешел : Погоден за жени со сите стилови на косата, без кршење или влечење за коса. 2. Примена : Оваа четка е погоден за чешла косата, стајлинг, удар сушење, чешла и масажа на скалпот. 3. Таквите Коса Четка : да се Намали време на сушење, што се користи за професионална салон косата и дневни дома чешла и масажа на скалпот. 4. Лесен и Лесно да се Одржи На : совршено обликувани чешел рачка, кога вашиот уред се навлажни, ќе се справи со не се лизга надвор вашата страна. 5. Криви Дизајн : Таа има најдобри контакт точки и аголот со глава, а топката во облик на влакната направи удобно да чешел.Спецификација : Предмет Тип : Чешел Материјал : ABS Големина : Прибл. 20.5 x 8.4 cm / 8 x 3.3 во Употреба : се Користи за професионална салон косата и дневни дома чешла и масажа на скалпот.Пакет Листа : 1 x Чешел.

Декларирани спецификации

Item Type:
Comb
Material:
ABS
Size:
Approx. 20.5 x 8.4cm / 8 x 3.3in
Uses:
Used for professional salon hair styling and daily home combing and massage of the scalp.
Package List:
1 x Comb :

Комплементите на стоката