• Новак
Еко-Пријателски Водоотпорен Лента, Горила Водоотпорен Печ -30℃-+100℃ Премиум Материјалот Оган Печење Гума Плус Асфалт на Покривот на Мозоци-Цевка Поправка 7.5 cm 10m

Еко-Пријателски Водоотпорен Лента, Горила Водоотпорен Печ -30℃-+100℃ Премиум Материјалот Оган Печење Гума Плус

DEN 2222.40
Производот е достапен

Достапност

Направени од премиум материјалот, еко-пријателски и издржливи.Едноставна операција, без оган печење, без боја.Силна животната средина адаптибилност, може да се користи во состојба на -30℃-+100℃.Тоа е погоден за попуштат поправка, брод запечатување, амбарот запечатување, градење на проширување зглобовите; совршен за покривање/подрумот/тоалет ленти работи, и може да се применува на pasting на ѕидот и цевководи (освен топла цевки), мостови и други надополнува.Уживање во добра флексибилност, вода бесплатен и силна stickiness.Направени од премиум материјалот, еко-пријателски и издржливи.Уживање во добра флексибилност, вода бесплатен и силна stickiness.Едноставна операција, без оган печење, без боја.Силна животната средина адаптибилност, може да се користи во состојба на -30℃-+100℃.Тоа е погоден за попуштат поправка, бродот се изведат запечатување, амбарот запечатување, градење на проширување зглобовите; совршен за покривање/подрумот/тоалет ленти работи, и може да се применува на pasting на ѕидот и цевководи (освен топла цевки), мостови и други сложени средини.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
Rubber + asphalt
Item Type:
Waterproof Tape
Color:
As Pictures Show
Size:
Approx.7.5cm*10m/ 2.95in*32.8ft
Weight:
Approx. 1400g
Temperature test:
-30℃-+100℃
Package List:
1 * Waterproof Tape :

Комплементите на стоката