• Новак
ciciglow Боја глава за печатење,Печатење на Главата,Замена на Печатач Додатоци, Компактна Структура Компатибилна за PM4000 R2100 R2200 PRO7600 PRO9600 7600 9600 за Печатење на Слики/Фотог

ciciglow Боја глава за печатење,Печатење на Главата,Замена на Печатач Додатоци, Компактна Структура Компатибилна

DEN 5183.76
Производот е достапен

Достапност

Таписерии Изработка : За PM4000 R2100 R2200 PRO7600 PRO9600 7600 9600. Сигурен за Употреба : производот е тестиран под добри услови за работа и е повеќе сигурен за користење.Лесен за Инсталација : печати Ја главата не е лесно да се инсталира и може да се замени директно, без демонтирање и оштетување на оригиналниот машина.Совршена Замена : Овој производ е совршена замена за стариот боја глава за печатење, мала тежина, компактни, мали димензии, мала тежина, лесно да се користи.Добар Материјал : Направен од високо квалитетни материјали, безбедно и издржливи, долг животен век.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката