• Новак
Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна DIY Деца Када Играчка DIY Слајд Вода Топката Песна Вшмукување Чаша Патка Лебдат Туш Кадата Играчки за Години Када Играчки

Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна DIY Деца Када Играчка DIY Слајд Вода Топката Песна Вшмукување Чаша Патка

DEN 1089.60
Производот е достапен

Достапност

Деца Образовни Diy Бања Играчки : Оваа забавна бања играчки поставите доаѓа со избрани блокови, топки, тркала и патка гумени играчки.Бања играчки песна поставите обезбедува различни начини да се соберат слајд песни кои може да им помогне на децата да ги развијат своите проблем за решавање на вештини да се направи свој водопад станица.Тоа е голем образовни изградба играчка поставена да се развие нивната имагинација и креативност.Висок-квалитет : Нашето бебе када играчки песни се направени од безбедни и Не-Токсични материјали, мазни рабови ќе не боли деца' раце.Кадата играчки во форма на orbitals ќе се обрати на повеќе лесно да бидат исчистени од цевка бања играчки што е повеќе безбеден за littles кој сака гризе играчки.Забава Бања Играчки : забава вшмукување бања играчка сет кој им помага водата да остане внатре во када.Уникатни Форми и Функции : играчка цевки, cogs, и цевки може да се користи за креативни забава.Совршен Подарок : Прекрасен Божиќ роденден на децата ден подарок бања играчка поставена е погодна за забава празници, Божик, Родендени и други посебни прилики.и сегашноста за 3-4 и 4-8 деца. 1-3 години, исто така, во ред, но ве молиме да се игра со родителите.на различна боја и комбинација на патеката помага да се развие kid' s боја препознавање на рана возраст.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката