• Новак
Foyte Сјајни Розова Лажни Нокти Долги Линија Притиснете на Нокти Лажни Нокти, Целосно Покривање на Вештачки Нокти, за Жени и Девојчиња 24PCS (б)

Foyte Сјајни Розова Лажни Нокти Долги Линија Притиснете на Нокти Лажни Нокти, Целосно Покривање на Вештачки Нокти,

DEN 204.96
Производот е достапен

Достапност

Отстранете : Допрете го нежно по на јаз на страната на ноктите додека не паѓа исклучи или да го впие во топла вода за неколку минути.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку пораки.Се должи на превозот проблем,ние само им се овозможи на купувачите 1 BUC 24 ТОЧКИ на ноктите лепак налепници за слободни наместо на ноктите лепак.Таму имаат бесплатна желе гел и лажни нокти датотека за секој пакет,уживајте во нашата убава ноктите!Само 3 минути,вие може да го добиете истиот сјај ефект од себе, наместо да плаќаат за скапи нокти услуга во нокти салон.Жените притиснете нокти имаат совршен пакет,ве молиме имајте во предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја прилагодувања,кога вие не го користите, ве молиме да се стави настрана од дете.Политика за наплата : Почитувани Купувачи,Со цел да се служат подобро, ние ги прифати враќа и размена.√Изберете соодветен желе гел за да се држи на вашите нокти.√Изберете ноктите совет и притиснете вашите нокти за 15 секунди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката