• Новак
Повик Диносаурус Силуета Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Повик Диносаурус Силуета Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното Елиминира Срам Да Мора Да Се Стави На Чевли И Облека Заедно.Идеален Подарок : Идеални За Складирање Прибор За Патување, Спортување, Фитнес, Јога, Трчање, Обука, Пливање, Танц, Шопинг, Кампување, Пешачење, Качување, Picnicing, Риболов, Пловењето, Едрење И Така Натаму Во Секојдневниот Живот.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа е исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.Прилагодливи Рамо, Рака*Струење Поместена Прилагодливи Рамо Ремени За Целиот Ден Удобност.Во Нашиот Секојдневен Живот,Ние Може Да Се Користи Како Ужинка,Чорапи,Играчки И Мали Предмети.Разноврсна : Една Од Главните Џеб Со Архивиран Картичка Џеб За Вашиот Телефон, Паричник, Клучеви Итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Идејата Подароци За Роденден, Карневал, Изградба Рекламирање Материјали.Димензија : 15x16inch.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.На Бизнис Патување,Ние Може Да Се Направи Разлика На Облека Тој Треба Да Се Промени Едни Од Други.Тоа Е Доволно Голема За Да Го Носат Еден Пар На Чевли, Шише, Кошарка, Чадор, Неколку Книги, Ручек Или Облека.Совршен Подарок За Ќерка Ми, Мајка, Пријателка, Семејството, Колегите.Парична казна Крои*Торба Со парична Казна Крои, Елегантен И Уникатен Цвеќиња Моделот Ќе се Фати Сите Eyes Excellent Услуга*Ако Имате Било какви Прашања ве Молиме Контактирајте со Нас Во Времето, Ние Ќе Ви Одговори што Во Прво Време.Применливи Сцена : Drawstring Торба Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Како Што Се Фитнес, Јога, Пливање, Обука, Спорт, Плажа, Џогирање, Пешачење, Кампување, Пикник, Патување, Ден Патувања, Референци, Преку Ноќ Останува, Училишни Торби Sackpacks Итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Материјал : Се Направени Од Издржлив И Практични Висок Квалитет Отпорен На Вода Полиестер.Ние Се Користи За Да Се Спакуваат Книги И Молив Кутии На Училиште И Да Се Замени Пластични Кеси Кога Ќе Отиде Во Супермаркет. *Се Наменети Uses When Патување,Ние Може Да Го Користат За Извршување На Некои Го Носат На Предмети,Чаши,Копчиња И Рамни Плочи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката