• Новак
Генерички Лепило Куки, Тешки Крпа Куки за Бесење, Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Грб Шапка Облека, Современ Кабинет Плакарот Закачалка Бања Спална соба, К?

Генерички Лепило Куки, Тешки Крпа Куки за Бесење, Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Грб Шапка Облека, Современ

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

POWELFUL самолепливи : Ова лепило куки тешки дојде со моќни самолепливи поддршка и максималната товарот капацитет на секоја кука е 8lbs/3.Лесно да се Инсталира - Без дупчење и алатки, без помош на лепак, дупчење, ниту завртки.Здрав & Трајни Направен на 304 нерѓосувачки челик бранеа.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Нема Алатки потребни за, само тргни исклучите заштитен слој во грбот и стап со крпа куки за бањи на саканата позиција, ве молиме проверете дали ѕидот е чиста и да се задржи на површината за да се исуши.16 Инсталација : Моќен самолепливи Карактеристики : Rustproof, Водоотпорен, Масло-доказ Пакет Содржи : 4 парчиња не се лизга лепило куки Топло Совети : 1.Најдобар работна температура : 41 Степен С~133 Степен F (5 Степен C~45 Степен C).Само кора исклучите заштитен слој во задниот дел и се држи на саканата позиција.Тоа е совршен за Бања Туш Кујна Дома Вратата на Плакарот Итн.Само лепило куки може да се задржи вашата точка безбедно место и никогаш нема да падне дури и по широка употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката