• Новак
KYMEC Троседот Нога Мебел Нозе Кабинет Нога,4Pcs/Set Кревет Нерѓосувачки Челик Хардвер Дома Декорација Дом(80mm)

KYMEC Троседот Нога Мебел Нозе Кабинет Нога,4Pcs/Set Кревет Нерѓосувачки Челик Хардвер Дома Декорација Дом(80mm)

DEN 688.80
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : Прилагодлив мебел нозе,Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Прилагодлива висина на мебел нозе, додатоци на софа, маса, кабинети, појадок барови, бироа,полици и сл.Тие се особено погодни за производ кој се ниша за време на користењето поради груба подови или лоши нога на производот.Големина : Како што е подолу(6 Големина),Боја : Сребрена+црна.Пакет се Вклучени : 4 Pcs x Прилагодливи мебел нозе.Име на производ : Прилагодлив мебел legs Package се Вклучени : 4 Pcs x Прилагодливи мебел legs Material : Нерѓосувачки Steel Size : Како што е подолу(6 Големина)Боја : Сребро+black Size : Како што е подолу(6 Големина)Околу 50*50mm(Дијаметар x височина)Околу 50*80mm(Дијаметар x височина)Околу 50*100mm(Дијаметар x височина)Околу 50*120mm(Дијаметар x височина)Околу 50*150mm(Дијаметар x височина)Околу 50*200mm(Дијаметар x височина)4x мебел кабинет метални нозе прилагодливи кујна нозе.Уникатен дизајн на прилагодлива висина.Лесно да го инсталирате во неколку минути.Направени од нерѓосувачки челик, практични, трајни и практични.Прилагодлива висина на мебел нозе, додатоци на софа, маса, кабинети, појадок барови, бироа,полици и сл.Тие се особено погодни за производ кој се ниша за време на користењето поради груба подови или лоши нога на производот.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката