• Новак
Скелет Череп Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња

Скелет Череп Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец

DEN 504.00
Производот е достапен

Достапност

Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Удобно На Допир Карактеристики На Drawstring Затворање Може Да Се Користи Како Ранец Лесни За Леснотијата На Водење.Можеби Сте Туристички,Спортски Љубовник.Можеби Само Некој Студент Или Канцелариски Работник.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Ви Даде Совршен Класификација За Мали Предмети Како Телефон, Копчиња, Лични Карти Итн.Пакет Including1 Парче На Drawstring Backpack100% Доживотна Гаранција : Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашата Drawstring Ранец, Ги Споделите Со Нас Во Рок Од 30 Дена Од Купувањето За Целосна Наплата.Нашите Drawstring Ранец Ќе Ви Даде Совршен Одговор.Приближно Димензии : 36x43cm (14"L X 17"W)Тежина : 3 Oz Material : Водоотпорен Polyester Drawstring Затворање Дизајн Е Голема И Погодност, Само се Повлече Конците На Двата Краја, Тогаш Тоа се Затвора.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката