• Новак
UMIRIKO Симпатична Зајакот Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Фан Цвеќиња Розова Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕ

UMIRIKO Симпатична Зајакот Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Фан Цвеќиња Розова

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

По додавање на врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување., за да се избегне отпорност на купот. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката