• Новак
Yinpecly 2.47 инчен Само-Прислушување Завртки Завртка-во Таванот Куки Виси Куки за Бесење Објекти, Пакување од 25

Yinpecly 2.47 инчен Само-Прислушување Завртки Завртка-во Таванот Куки Виси Куки за Бесење Објекти, Пакување од

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.18" Завртка Должина : 25.Спецификација : Материјал : Јаглероден Челик Боја : Сина Тон Површински Третман : Цинк Позлата Модел : 10# вкупна Должина : 62. 【АПЛИКАЦИЈА】- Куки совршен за внатрешна и надворешна употреба. 【ЗАБЕЛЕШКА】- Оваа точка содржи функционална остри поени, ве молиме да се стави надвор од децата и бебето се постигне; Овој производ е направен од јаглероден челик, кои можат да ' рѓа, но тоа нема да влијае на нормалната!.Yinpecly Око-Форма Прстен Куки Само Прислушување Завртки Кука Опис : 1. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од високо-квалитет на јаглероден челик, поцинкуван површински третман, мазна и брус-слободна, издржлив и не е лесно да ' рѓа, силна носивоста и длабок внатрешен прстен.【ГОЛЕМИНА】- вкупна Должина : 62. 【ADVANTEGE】- површината на овие око-форма куки е мазна и брус-слободна, и тие се добро направени; Не само тие може да се создаде интересни места, но тие исто така може да додадете малку убавина да дворот, тие имаат добра поддршка ефекти и се идеални за вашата работа.47"; Навој Дијаметар(прибл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката