• Новак
KESOTO Компактен Мини AM/FM Бања Радио со Врвот се Справи со Напојува Батерија за Плажа, Базен IPX4 Отпорни на Вода,вградениот Звучник 3V 0.5 W Cordless - Зелена

KESOTO Компактен Мини AM/FM Бања Радио со Врвот се Справи со Напојува Батерија за Плажа, Базен IPX4 Отпорни на

DEN 1432.80
Производот е достапен

Достапност

Батеријата Напојува : бара Само 3 AAA Батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ), трае многу долго време.Со компактен дизајн и вграден звучник, направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Тоа е погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража.Водоотпорен, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и кога ќе се туширање, и слушате вашите омилени радио станици во секое време, насекаде.Преносни : Туш радио е врвот се справи со дизајн е погодно обесен на туш главата или пре-инсталиран кука.Со AM и FM прием, можете да слушате вашите омилени радио станици и туш музика, разговор емисии и вести.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката