• Новак
Cerlingwee Приемник Пејџер, Сеприсутниот Универзална Еминентни Присутна за Дома(American Standard (Напон 100-240v))

Cerlingwee Приемник Пејџер, Сеприсутниот Универзална Еминентни Присутна за Дома(American Standard (Напон 100-240v))

DEN 650.40
Производот е достапен

Достапност

Во комбинација со постојаното календар на екранот, јавете се на се види двојна функција. (Приемник )1.Поддршка англиски хуманизирано мени функционирање, лесен за ракување.Безжичен приемник-пејџер системи се користат во банките, Кинески и ресторан ресторани, хотели, фабрики, болници, заводи, слободно клубови итн. Стилски и убави, едноставен и дарежлив, силикони копчето дизајн е флексибилен, лесен, водоотпорен и да се чувствувате добро.Кога гостин му треба сервис, притиснете го, индикатор за светло е вклучено и испрати сигнал до приемникот. Со спиење функција, кога клиентот не треба да се прими повик, можете да одберете да ги внесете спиење држава.Носат кабелот за напојување, изградена-во голем капацитет на батеријата.Со вибрации, тонови на ѕвонење, повеќе го поттикнува. Се движат позиција на волја, лесен за употреба. Користење 3.500 метри во отворен простор, и вистинското растојание е на 100-150 метри во затворен простор според тест.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката