• Новак
SiMaXuanCar 7-инчен автомобил полирање и шанса Сунѓерот подлога, шест-Парче Сет на Вшмукување Чаши за Волна Топката полирање Машина, широко се Користи во автомобил шанса,

SiMaXuanCar 7-инчен автомобил полирање и шанса Сунѓерот подлога, шест-Парче Сет на Вшмукување Чаши за Волна Топката

DEN 381.36
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува : 2 сунѓерот полирање влошки со дијаметар од 180mm, 2 волна бафер влошки со дијаметар од 180mm, 1 M14 месо тело малку конектор, и 1 вшмукување чаша со дијаметар од 180mm. ②Professional употреба : Сунѓери од различни бои имаат различни мекост, која може да ги задоволи сите ваши барања.Погоден за сите видови на полирање, шанса, запечатување глазура чистење и подобрување на нејзината светлина.Се користи за автомобил полирање, автомобил убавина, стакло и средства за чистење, абажур за чистење и други детали. ③ Подебели и високо-квалитетни полирање подлога : полирање На подлога се зголемува дебелината да се направи тоа се повеќе издржливи.На polyether полирање памук сунѓерот подлога е флексибилен, cleanable, и еднократно.Микрофибер високо квалитетна волна полирање подлога ќе се обезбеди поголема способност за чистење на прашина и полски автомобили.Напредни производна технологија : На изработка е мека и парична казна, без да се оштети површината.Преносни самолепливи дизајн : Тоа е полесно да се користи, и волна перница може да се замени за неколку секунди.Тоа е многу слатка и може да се расклопуваат постојано. ⑤ Напредни производна технологија : На изработка е мека и парична казна, без да се оштети површината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката