• Новак
Okuyonic Козметика Складирање Послужавник, Накит Организатор Сина за Бања Складирање или Шминка Организатор или Накит Лента(Сина Tuba)

Okuyonic Козметика Складирање Послужавник, Накит Организатор Сина за Бања Складирање или Шминка Организатор или

DEN 962.16
Производот е достапен

Достапност

Разумна големина и лесни, преносливи за носење.Тоа има голем капацитет да ги собере сите видови на вашиот десктоп предмети.Мулти-функција послужавник, може да се одржи на овошје, cupcakes, колачиња и други десерти.Силни и издржливи структура, спреј сликарство технологија, површината не е лесно да се процени.Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.Опис : Овој висок квалитет складирање лента е 100% не-токсични и прашина слободни.Се користи како тоалет складирање или шминка организатор или накит фах, е совршен за да се прикаже вашиот накит, ситните и keepsakes.Карактеристики : 1. Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.2. Разумна големина и лесни, преносливи за носење.3. Тоа има голем капацитет да ги собере сите видови на вашиот десктоп предмети.4. Мулти-функција послужавник, може да се одржи на овошје, cupcakes, колачиња и други десерти.5. Силни и издржливи структура, спреј сликарство технологија, површината не е лесно да се процени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Складирање Tray Material : Metal Color : Blue Small Големина (L x W x H) : Прибл. 30.5*20*1.7 cm / 12.0*7.9*0.7 inch Large Големина (L x W x H) : Прибл. 40.5*24*1.7 cm / 15.9*9.4*0.7 inch Package листа : 1 x Складирање Tray Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Storage Tray
Material:
Metal
Color:
Blue
Small Size (L x W x H):
Approx. 30.5*20*1.7cm / 12.0*7.9*0.7inch
Large Size (L x W x H):
Approx. 40.5*24*1.7cm / 15.9*9.4*0.7inch
Package list:
1 x Storage Tray :
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Комплементите на стоката