• Новак
4pcs Креативност Сомот Мат Долготрајни Чоколадо Усна Глазура Кармин Шминка Алатка Усна Сјај(1,Multicolor)

4pcs Креативност Сомот Мат Долготрајни Чоколадо Усна Глазура Кармин Шминка Алатка Усна Сјај(1,Multicolor)

DEN 2119.20
Производот е достапен

Достапност

Тип : Мат Усна Сјај.Ефект : трајни водоотпорен.Боја : 8 бои, како што е прикажано (опционално).Тип : Течен кармин.Ефект : водоотпорен, трајни, мат,.Тип : Течни lipstick Effect : водоотпорен, трајни, мат,Тип : Мат Усни Gloss Color : 8 бои, како што е прикажано (изборен)рок на траење : 3 years Effect : трајни waterproof Package се Вклучени : 1#4*Усна gloss2#4*Усна gloss Description : 100% нов quality Portable големина, лесно да се носат.Посебна карактеристика на овој кармин е дека тоа не држи на куп и не rub The шминка е долга-трајни и може да ви обезбеди со совршен усните во текот на целиот ден долго.Оваа погоден за носене посебен ефект изгледа живописни, но носи сјај, носи еден допир на боја на усните, и има голема доза на сите тонови на кожата се допаѓа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката