• Новак
11Pcs Мрежа Произведува Вреќи, Обновливи Drawstring Мрежа Кеси Перат Храна Складирање Торба Организаторот за Овошје, Играчки, Зеленчук

11Pcs Мрежа Произведува Вреќи, Обновливи Drawstring Мрежа Кеси Перат Храна Складирање Торба Организаторот за Овошје,

DEN 374.16
Производот е достапен

Достапност

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Mesh кеси се погодни за речиси сите патни и предмети за домаќинството, како на пример, играчки, овошје, зеленчук, монети, козметички производи, модни додатоци и други мали предмети.Лесно да се мијат и повторна употреба, совршен за шопинг. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Различни бои и големини може да се сретнат различни складирање потреби. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.ЛЕСНО ДА се ИДЕНТИФИКУВААТ : мрежа за складирање торба донесува транспарентно дизајн, кој е здрав и издржлив, лесен во тежина, лесно да се носат и лесно да се најде.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Mesh кеси за зеленчук се направени од високо-квалитет полиестер, дише и да се перат.Погоден за секојдневно чистење на кујната.Различни бои се полесно да се идентификуваат и да се организираат.DRAWSTRING ДИЗАЈН : Произведуваат кеси се направи отворање и затворање на повеќе погодно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Polyster Боја : Црвена, Зелена, Сина 3 Црвени Мали Димензии : 29.Различни бои се полесно да се идентификуваат и да се организираат.8 во 3 Сина Големи Димензии : 41.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.5 cm/само 11,6*8.Ги користите за да се стави работите заедно за време на намирници шопинг, кампување, риболов, плажа и патување итн.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Mesh кеси се погодни за речиси сите патни и предмети за домаќинството, како на пример, играчки, овошје, зеленчук, монети, козметички производи, модни додатоци и други мали предмети.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Mesh кеси за зеленчук се направени од високо-квалитет полиестер, дише и да се перат.Лесно да се мијат и повторна употреба, совршен за шопинг.Ви благодариме за вашето разбирање.9 оз Пакет листата : 11 * Овошје и Кеси(3 Црвени Мали Димензии+5 Зелена Средни +3 Сина Големи Димензии) Забелешка : 1.8 во Тежина : Околу.Погоден за секојдневно чистење на кујната.Drawsting дизајн, поудобно да се отвораат и затвораат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката