• Новак
IFM OGH-HPKG/US/90 /100MM-OG5123 ОСОБЕНО ПРОСТОР ЗА ЗАШТЕДА НА ДИЗАЈН НА СВЕТЛИНСКАТА ЕМИСИЈА НА СТРАНАТА ЗА УПОТРЕБА КАДЕ ПРОСТОРОТ Е ОГРАНИЧЕН ПОДГОТВЕН ЗА РАБОТА ВЕДНАШ БЛАГО

IFM OGH-HPKG/US/90 /100MM-OG5123 ОСОБЕНО ПРОСТОР ЗА ЗАШТЕДА НА ДИЗАЈН НА СВЕТЛИНСКАТА ЕМИСИЈА НА СТРАНАТА ЗА УПОТРЕБА

DEN 1389.60
Производот е достапен

Достапност

ДИФУЗНА ОДРАЗ СЕНЗОР СО ПОЗАДИНА СУЗБИВАЊЕ.ОСОБЕНО ПРОСТОР ЗА ЗАШТЕДА НА ДИЗАЈН НА СВЕТЛИНСКАТА ЕМИСИЈА НА СТРАНАТА ЗА УПОТРЕБА КАДЕ ПРОСТОРОТ Е ОГРАНИЧЕН ПОДГОТВЕН ЗА РАБОТА ВЕДНАШ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ФИКСНА ПОСТАВУВАЊЕ НА ЕДНОСТАВНИ УСОГЛАСУВАЊЕ ПОРАДИ ВИДЛИВИ ЦРВЕНО СВЕТЛО ПРЕД.Фотоелектрически.Сензори & Прекинувачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката