• Новак
Агенда 2022 Hardcover 2022 Планер:(Јан.2022-Декември.2022) 5.8x8.3Дневни Неделни Месечна Излет Годишно Агенда,Ознака,СТП Маска,Џеб Папка и Леплива Забелешка Организатор (Боја : Розо

Агенда 2022 Hardcover 2022 Планер:(Јан.2022-Декември.2022) 5.8x8.3Дневни Неделни Месечна Излет Годишно Агенда,Ознака,СТП

DEN 938.40
Производот е достапен

Достапност

Одложувања и недостаток на организација се само главните фактори кои го попречуваат луѓе од успешно завршување на нивната работа.[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022.Оваа 2022 агенда е специјално дизајниран за да ви овозможи да го планирате вашиот годишни цели, додека се уште управување со секојдневните задачи.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ. Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна за вашиот briefcase или училиште торба.Мултифункционален внатрешните страници : 1 страница на насловната страница + 1 страница на 2022 календар + 3 страници на 2022 годишен план табела + 12 месечни планови + 53 неделно планови + 1 сакаат листа + 1 страница на годинава инвентар + 11 празни страници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката