• Новак
Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan Primastar Рено Trafic II Опел Vivaro 2009 2010 2011 2012 2013 2014- VT967L Возачот Страна Левата Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка Бела

Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Nissan Primastar Рено Trafic II Опел Vivaro 2009 2010 2011 2012 2013 2014-

DEN 1455.36
Производот е достапен

Достапност

Задни светла за компатибилен со Nissan Primastar X83 + "Рено" Trafic II 6/2009 - + "Опел" Vivaro 6/2009-.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : P21 W / во Боја : Бела.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со Nissan Primastar (X83) + "Рено" Trafic II 6/2009 - + "Опел" Vivaro 6/2009-Задни светла за компатибилен со Nissan Primastar + "Рено" Trafic II + "Опел" Vivaro 2009 2010 2011 2012 2013 2014-Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : P21 WColour : Бела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката