• Новак
YARDWE Играчка Складирање Hammock Полнети Животни Играчка Hammock Играчка Организатор Складирање Нето Детска Спална соба Декорација Украс Сина

YARDWE Играчка Складирање Hammock Полнети Животни Играчка Hammock Играчка Организатор Складирање Нето Детска Спална

DEN 510.96
Производот е достапен

Достапност

исто така совршена декорација за деца соба.погоден за аглите на било која соба и може да се користи во спални соби, бањи и други места.Обезбеди одличен простор за складирање во вашиот дом.Играчка за складирање hammock нето-може да се сместат сите кадифен животни дека децата.Деца играчка hammock дизајн, практични и интересни.Опис Играчка Складирање Hammock Полнети Животни Играчка Hammock Играчка Организатор Складирање Нето Детска Спална соба Декорација Украс Сина Карактеристики - Материјал : Памук string, дрво пелети.- Боја : Сина.- Големина : 110. 00 X88. 00 X2. 00cm; 43. 23 X34. 58 X0. 79inch.Пакет Вклучувајќи 1pc Играчки Hammock.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката