• Новак
QMJHHW Помине Мачка Стил LED Светилка, Ноктите Светилка 60W Помине Фен, УВ Ламба за Лекување на Гел лак, со Сензор за Движење LCD Дисплеј УВ LED Помине Комплет

QMJHHW Помине Мачка Стил LED Светилка, Ноктите Светилка 60W Помине Фен, УВ Ламба за Лекување на Гел лак, со Сензор

DEN 964.80
Производот е достапен

Достапност

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Неверојатни УВ LED гел лак фен има брзо сушење брзина со 48 W висока моќност, заштеда на вашето драгоцено време.Погоден за нокти гелови на било кој бренд, со 3 тајмер поставки и автоматски сензори за да се обезбеди најдобри можни искуства.Лекување На Сите Гелови.Нашите нокти светилка работи за речиси сите видови на гел лак, e.г.База на Грбот, Горниот Слој Боја и Гел, Тешко Гелови, Градител, акрилик, скулптури гел, гем лепак итн.Не бренд барања, иако.Добиете Убав, Убави Нокти.Погодна за двете професионални помине техничари и стартери сакаат убави нокти дома.Do-it-Yourself 3 D Ноктите.Брзо и лесно сува 3 D помине уметност во минути за единствен, блескави изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката