• Новак
Мебел Нозе Метален Мебел Нога Табела Нога Троседот Нога На Подот Protecter Влошки Оков За Мебел Додатоци Мебел Нозе (Боја : Црна)

Мебел Нозе Метален Мебел Нога Табела Нога Троседот Нога На Подот Protecter Влошки Оков За Мебел Додатоци Мебел

DEN 1184.64
Производот е достапен

Достапност

5 cm Single тежина : 200g There ќе биде мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Мебел Нозе се изработени од havy должност железо кое е доволно моќно за да се поддржи вашиот тросед кабинет или друг мебел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката