• Новак
OMVOVSO Бебе Првата Година Фото Рамка Бебе 12 Месеци Фото Рамка Keepsake Раст Рекорд Фото Рамка за Новороденче,Сива

OMVOVSO Бебе Првата Година Фото Рамка Бебе 12 Месеци Фото Рамка Keepsake Раст Рекорд Фото Рамка за Новороденче,Сива

DEN 823.44
Производот е достапен

Достапност

Сликата рамка содржи 12 слики, по една за секој месец на првата година.Бебе фото рамка.Помогне да се создаде сувенир од важните настани, кои ќе го цениме животот.Бебе регистар фото рамка.Совршен подарок за секое семејство со доаѓањето на бебето.Бебе од 12 месеци слика рамка.Карикатура дизајн, уникатен и креативен ад рек вашето бебе е фотографии.Фото рамка за години.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи.Новороденче слика рамка.Дали се чувствувате тажно, бидејќи не постојат фотографии или слики на вашата прва година во овој свет?Може да се реши овој проблем сега со избирање на оваа слика рамка за вашето мало бебе?Рамката содржи 12 слики, по една за секој месец од прва година, така да може да се сети да му се предадат на нив, бакнеж и споделување на чувството на секој возрасен.Боја : сребрена / сино.Материјал : метал.Димензии : прибл. 31 x 26 x 2 см / 12.2 x 10.2 x 0,8 инчи.Supplied1 x слика рамка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката