• Новак
10 Бои Се Опционални Водоотпорен Longlasting Козметички Секси Усна Шминка Mositurizing Течен Кармин Lipgloss Мини Желе Усна Глазура(09)

10 Бои Се Опционални Водоотпорен Longlasting Козметички Секси Усна Шминка Mositurizing Течен Кармин Lipgloss Мини

DEN 1773.60
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет на производите.Текстурата е нежни и мазни и се вклопува лесно.Богата боја и висока боја рендерирање.Водоотпорен и не-стап.Не е лесно да исчезнат, долготрајна шминка.Богата боја и висока боја рендерирање.Водоотпорен и не-стап.Не е лесно да исчезнат, долготрајна шминка.Типот на кожата : General Many бои се достапни.Применливи луѓе : General100% сосема нов и висок квалитет на производите.Повеќе бои на располагање.Водоотпорен и не-стап.Богата боја и висока боја рендерирање.Не е лесно да исчезнат, долготрајна шминка.Текстурата е нежни и мазни и се вклопува лесно.Рок на траење : 3 years Suitable за сите прилики.Пакет се Вклучени : 1xlip glaze Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката