• Новак
Ayyufe Кујна Складирање Домаќинство,Дише Мрежа Произведуваат Чантата со Рачка Памук Шопинг Чанта Мрежа Торба за Dorm Нето Мека Торба за Пазарот

Ayyufe Кујна Складирање Домаќинство,Дише Мрежа Произведуваат Чантата со Рачка Памук Шопинг Чанта Мрежа Торба за

DEN 1267.20
Производот е достапен

Достапност

Должината на производот без да се справи со е 38cm, ширината е 35cm, а должината на рачката е 10cm.Тоа може да се користи за чување на овошје, зеленчук, дребулии, итн.Оваа мрежа торба лесно може да се здипли нагоре и се вклопуваат во вашиот џеб, чанта, или ракавица кутија за користење на пазарот, самопослуга, или производство на пазарот.Она што оваа мрежа торба може да ви понуди е дека тоа може да се чистат и се користи за да го замени хартија и пластични кеси, што ќе ви овозможи да се направи вашиот малку за помагање на животната средина во светот.Ја се направени од памук, материјали, тоа е со висок квалитет и може да се користи за долго време.Опис : Оваа мрежа торба лесно може да се здипли нагоре и се вклопуваат во вашиот џеб, чанта, или ракавица кутија за користење на пазарот, самопослуга, или производство на пазарот.Она што оваа мрежа торба може да ви понуди е дека тоа може да се чистат и се користи за да го замени хартија и пластични кеси, што ќе ви овозможи да се направи вашиот малку за помагање на животната средина во светот.Ја се направени од памук, материјали, тоа е со висок квалитет и може да се користи за долго време.Должината на производот без да се справи со е 38cm, ширината е 35cm, а должината на рачката е 10cm.Тоа може да се користи за чување на овошје, зеленчук, дребулии, итн.Точка Име : Mesh Bag Material : Cotton Features : Дише, Вентилирани, Foldable Size Детали : Mesh Торба Без да се Справи со Големина : 38cm x 35cm/14.96" x 13.78" (Прибл.)Се справи со Должина : 10см/3.94" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мрежа Торба(Другите Не се Вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката