• Новак
Msrahves 3D Вратата Налепници Mural Зелено Растение Ѕид Позадина ПВЦ Уметност Налепница Постер Отстранлив самолепливи Ѕид Налепници за Детска Спална соба Дневна Соба и К?

Msrahves 3D Вратата Налепници Mural Зелено Растение Ѕид Позадина ПВЦ Уметност Налепница Постер Отстранлив самолепливи

DEN 383.52
Производот е достапен

Достапност

Ние сме производителот специјализирана во областа на вратата ѕид налепница фреска, со долгогодишно искуство во индустријата., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Напомени : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време. 【Лесно да се инсталира】самолепливи вратата налепница со самолепливи поставата на грбот. 【Живописни 3d Визуелен Ефект】печати уметност и модерен дизајн во око-фаќање на mural, направи вашиот дом повеќе убави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката