• Новак
Боја Ѕвезда Налепници Кои Светат во текот на Ноќта, детска Соба Декорација Налепници, Спална соба Ѕид Налепници, Соба Таванот Украси 5 Пакети

Боја Ѕвезда Налепници Кои Светат во текот на Ноќта, детска Соба Декорација Налепници, Спална соба Ѕид Налепници,

DEN 285.60
Производот е достапен

Достапност

Содржи : 100 ѕвезди, 50 снегулки, 6 метеори, 3 пеперутки, 7 комбинации на ѕвездите, месечината и сонцето.Како да го користите : Ние сме опремени со самолепливи налепници, која може да се стави на страна на самите себе.Таа ја апсорбира 15-30 минути под светлосен извор, и потоа се грее во темница.Цел : Светлечки ѕвезди може да биде вметнат на таванот, соба и спалната соба, за декорација и аранжман.Тоа може да се создаде совршен ѕвезденото небо за детските соби.Тоа исто така може да се користи како совршен ориентација помош, рамка на врата, и тоалет вратата за да се обезбеди безбедно за одење во затворен простор во текот на ноќта.Тоа е исто така погоден за лица.Лесно да се отстрани : Кога вие не ги сакате, само да се исклучи секое парче без да остават дамки или гребење на ѕид.Креативен подарок : Можете да го користите за да ги красат сите ѕвезденото небо форми сакате.Просторот е полн со имагинација, како и ако сте во ѕвезденото небо, не се плаши од темница, совршен за украсување момчиња и девојки соби.Креативен подарок : Можете да го користите за да ги красат сите ѕвезденото небо форми сакате.Просторот е полн со имагинација, како и ако сте во ѕвезденото небо, не се плаши од темница, совршен за украсување момчиња и девојки соби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката