• Новак
OhhGo Дигитална Камера 3. 5Inch 1080P Двојна Леќа Деца Дигитална Камера за Девојки и Момчиња Години Подарок

OhhGo Дигитална Камера 3. 5Inch 1080P Двојна Леќа Деца Дигитална Камера за Девојки и Момчиња Години Подарок

DEN 1098.96
Производот е достапен

Достапност

Спецификација : Предмет Тип : Екран На Камерата Големина : 3. [DUAL ЛЕЌИ на КАМЕРАТА СО МУЛТИ - ФУНКЦИЈА]- преносни камерата поддржува и фото снимање и видео снимање. 5 ИНЧЕН 1080 P HD IPS ЕКРАН]- Dual на леќите на камерата е опремена со 20 MP и 1080 P HD IPS Екран.Smart фокус и авто затемнување нека вашиот лесно да јасни фотографии и видеа, ги направи малку професионални фотографи!.Покрај, тоа, исто така, има флеш, времето на снимање, забрзано снимање, креативни филтри, фото рамки и на репродукцијата на функцијата. [ВГРАДЕН-НА ПОЛНЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА] - Со вграден-во 400m Ah батерија, оваа двојна на леќите на камерата е USB полнење, може да работи за 3-6 часа по 2-3 часа на полнење.Со 1080 P видео резолуција во снимањето, во голема мера се подобрија дефиниција на фотографии.Едноставна 6 - копче за работење, многу лесен за употреба. 2cm Боја : Сина, Розова ( Изборен ) Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0.Дизајниран со слот за мемориска картичка за проширување на меморијата ( memory card НЕ се вклучени ). [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ПРЕНОСНИ] Изработени од квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи во употреба; Лесни камера доаѓа со преносни lanyard, може да се обеси околу врат за да направите во секое време секаде. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување. [СОВРШЕН ПОДАРОК]- Идеален подарок за роденден, Божиќ, Деца Ден и други манифестации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката