• Новак
WTYYC 12pcs Обновливи Јаже Мрежа Произведува Вреќи Перат Намирници Шопинг Кеси за Складирање Овошје и Зеленчук Играчки Дребулии Организатор Складирање (Боја : 12L, Голем?

WTYYC 12pcs Обновливи Јаже Мрежа Произведува Вреќи Перат Намирници Шопинг Кеси за Складирање Овошје и Зеленчук

DEN 1057.44
Производот е достапен

Достапност

Не само за зеленчук и овошје, но исто така и за најголемиот дел зрна или кревка производи.На tare етикета на обновливи зеленчук торба е во грама, унци, и фунти, и се користи за да директно го одземе тежината на кесата.Мрежа производ торба е исто така многу погодни за облека, патување стоки, грицки, играчки, перење и намирници шопинг.Обновливи земјоделски производи се спакувани во кеси-користење обновливи полиестер drawstring кеси наместо пластични кеси.Бар кодови ќе се скенираат директно во обновливи произведува вреќи и инспектори никогаш не ќе мора да се земе од овошје или зеленчук да ги скенира.Тоа се прави на здрав, лесни и лесен-за-види мрежа полиестер.Тоа е пластика-слободни и еколошки.Нашата мрежа кеси се машина перат.П Е мрежа доволно мал за да се одржи на жито и јачмен во најголемиот дел кутија?A : Да, дупката е мала.Белешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката