• Новак
EGQLQ 10pcs Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува, Стакло Салон Копчиња со Завртки - Удобен Отво

EGQLQ 10pcs Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни

DEN 1502.40
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Кристално Стакло и Цинк Легура , Цврстата структура и сјајна Висина : 34mm(1.33 инчен)- Завртка Големина : M4x25mm (на Шрафовите се вклопуваат до 20mm(0.78 инчи) дебелина)3) Пакет се вклучени : 10 x Фиока Копчиња со завртки▲ Главниот Features1) комбинација на цинк легура и кристално стакло, сјајна, модерен и charm2) Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други furniture3) Повеќе наврати : Погоден за врати, шкафови, кабинети, гардероби, фиоки, и други мебел. 4) Лесен за Инсталација : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задната страна на одборот anf тема тесни на knob.5) answer : ___________________________ Note : M4x25mm завртки се опремени со стандардна.Ако ви треба завртки на други големини, ве молиме пишете ми и ние да им овозможат било која големина според вашите барања.

Декларирани спецификации

1) Material:
Glass + Zinc Alloy Base
2) Size:
- Drawer Knobs Size:
Diameter
- Screw Size:
M4x25mm (the Screws fit up to 20mm(0.78 inch) thickness)
3) Package included:
10 x Drawer Knobs with screws :
▲ Main Features :
1) The combination of zinc alloy and crystal glass, shiny, fashionable and charm :
2) Great helper to pull out drawer, cabinets and other furniture :
3) Many occasions:
Suitable for doors, cupboards, cabinets, wardrobes, drawers, and other furniture. :
4) Easy to Install:
Find the position where you want to install on the board and drill a hole , then pass through the screw from the back of board anf thread tight to the knob.
5) Note:
M4x25mm screws are equipped by default. If you need screws of other sizes, please write to me and we can equip any size according to your requirements.

Комплементите на стоката