• Новак
JUSTQIJUN Пилатес Јога Блокови Пена Тули Обука за Вежбање Фитнес Алатка Јога се Зајакнат Перница Перница се Протега Телото Обликување Јога Блок Плута Јога Блок (Боја : Б

JUSTQIJUN Пилатес Јога Блокови Пена Тули Обука за Вежбање Фитнес Алатка Јога се Зајакнат Перница Перница се Протега

DEN 528.00
Производот е достапен

Достапност

Стабилност плус рамнотежа : Јога блокови се обезбеди стабилност и рамнотежа кои се потребни за пракса, помагајќи да се оптимизира усогласување, подлабоко ставови, и зголемување на силата.Издржливи поддршка на пена : Овие лесни и поддршка пена блокови се направени од издржлив пена со не се лизга површината и beveled рабови за лесно зафат.Користете под твоите раце, нозе или под седиштето за да се обезбеди точна усогласување, безбедно поддршка и држење на телото се променува за да одговара на вашиот ниво на флексибилност.Да ги прошират и продлабочат се протега : Јога блокови се идеални јога столбови и партнери, бидејќи тие претставуваат важна алатка во својата пракса, помагајќи да се водат, поддршка и продлабочување на истегнување, и во исто време се зголеми вашиот опсег на движење.Јога тула е доволно силна, обезбедува стабилна поддршка, е светлина и лесно да се носат околу себе, само фрли го од чантата и можете да одите во теретана!.ГОЛЕМИНА : 23cm*15cm*7.5 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката