• Новак
Најлон Спорт Бенд за Деца Apple Види Бендови, Наменета за Момче Девојка Жените Мали Зглобовите Види Бендови, Компатибилен со iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE 38/40 41/42/44/45mm

Најлон Спорт Бенд за Деца Apple Види Бендови, Наменета за Момче Девојка Жените Мали Зглобовите Види Бендови, Компатибилен

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Бендови должина се движи 4.7 инчи да 7.8 инчи (12cm–20cm), компатибилен со сите серија, ве молиме, изберете вистинскиот модел.Премиум најлон направени, погоден за спорт или со секојдневно носење.Велкро-како кука и јамка дизајн со две бендови, може да се прилагоди на удобно должина.Ве молиме контактирајте со нас во секое време за замена или рефундирање ако незадоволни или квалитетот прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката