• Новак
12 Ролни Пластични Куче Измет Кеси Течење - Доказ Ѓубре Торба Милениче Отпад Торба (Виолетова) Милениче Куче Прибор

12 Ролни Пластични Куче Измет Кеси Течење - Доказ Ѓубре Торба Милениче Отпад Торба (Виолетова) Милениче Куче Прибор

DEN 352.56
Производот е достапен

Достапност

и,.Дебела доволно дека нема да добиете куче отпад на вашите раце.Шепа шема печатени во отпад торба, unscented, добро за чувствителни puppies.Лесен и пренослив, лесно да се носат при одење вашето куче.Помага да се заштити животната средина.Опис Оваа точка е добро направени од премиум материјалот за безбедна и практична употреба.На baggies се убави и цврсти и лесно да им се затвори и солза или да се отвори иако тие не се справи.дебела доволно дека нема да добиете куче отпад на вашите раце.Одличен производ кој е исто така одлична за животната средина.Функција - Боја : Виолетова.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 2. 5* 2. 5* 5. 5 cm/ 0. 98* 0. 98* 2. 17 инч ( L* W* H ).- Пакување од 15 компјутери по ролна.- и,- Шепа шема печатени во отпад торба, unscented, добро за чувствителни puppies.- Дебела доволно дека нема да добиете куче отпад на вашите раце.- Лесен и пренослив, лесно да се носат при одење вашето куче.- Помага да се заштити животната средина.Пакет Including1* сет на 12 Ролни Куче Измет Кеси Течење - Доказ Милениче Отпад Торба ( Виолетова ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката