• Новак
TGXIN Силикони Нозе Влошки Кат Заштитник Влошки Стол Нозе Мебел Покрива Катедрата Нога Капи Кат Заштитници(Голем Правоаголник,Браун)

TGXIN Силикони Нозе Влошки Кат Заштитник Влошки Стол Нозе Мебел Покрива Катедрата Нога Капи Кат Заштитници(Голем

DEN 191.52
Производот е достапен

Достапност

Направен од висок квалитет со силиконска,трајни и мека Едноставно да се заврши и не е лесно да се падне,може да се заштити вашиот стол нога и Не треба да се држиме, едноставно да се заврши и не е лесно да падне.Таму ќе биде без гребнатини и бучава кога се движат вашиот мебел.Добар избор за заштита на вашиот мебел и подот.Пакет се Вклучени : 4pcs X Стол Табела Нога Капи Заштитник.По Продажбата на Услугата : Купи со 100% доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : Како слика show Package се Вклучени : 4pcs X Стол Табела Нога Капи Protector100% Сосема нов и висок quality Material : Силикони + Felt Color : Како слика show Features : Направен од висок квалитет со силиконска,трајни и мека Едноставно да се заврши и не е лесно да се падне,може да се заштити вашиот стол нога и Не треба да се држиме, едноставно да се заврши и не е лесно да падне.Таму ќе биде без гребнатини и бучава кога се движат вашиот мебел.Добар избор за заштита на вашиот мебел и подот.Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2cm грешка.Ви благодариме!Поради осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката