• Новак
Девојки Изолирани Ручек Кутија,Виножито Ручек Торба за Деца,Обновливи Ручек Кеси за Училиште Патување

Девојки Изолирани Ручек Кутија,Виножито Ручек Торба за Деца,Обновливи Ручек Кеси за Училиште Патување

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

♥ Симпатична Децата Ручек Торба : Пинк изглед + виножито и љубов модел може да ги привлече секоја девојка внимание.Постои засилен рачка на врвот со предвремените на копче,може да биде рачен или исечени да ранец,еден од 25 до 45 инчен монтажни и прилагодливи рамо ремени. ♥ Безбедно и Издржливи : На kid ' s ручек кутија користи здрав и еко-пријателски материјал,не содржи PVC и BPA,сите состојки се безбедни.Густа бод врска ја прави ручек кутија издржливи,погодна за деца од 3-15,е добар помошник за нивниот ручек. ♥ Совршена Големина : Нашата термичка изолација ручек торба е 10 инчи долго,4 инчи, широк и 8.7 инчи висок.На соочи сунѓерот се користи во внатрешноста,може да обезбеди подобро топлина зачувување и ладна презервација ефект,така што вашето дете може да го поминат пријатен ден на училиште. ♥ Целосно Функционирање : Нашиот ручек кутија е компатибилен со повеќето деца ручек кутии.Страничниот џеб може да се одржи на вода чаши,задниот џеб може да се одржи мирудии и салфетки,и внатрешната мрежа џеб е многу погодна за чување ножеви,предници и лажици. ♥ Мулти-Сцена Употреба : добро дизајниран ручек торба може да се користи не само како ориз торба да се донесе ручек,ужина,овошје на училиште, но исто така и како дијагонала снек торба за излети.Тоа е многу погоден за женски студенти да одат на училиште,патување,логорување и други активности на отворено.Спецификација : Количина : 1 x Изолирани Ручек Кутија.Боја : Розова.Џебовите : Страна Мрежа Џеб : Совршен за мали или средни шише за вода.Во задниот Џеб : Додадени за некои мали нешта, како што се : мобилни телефони,ткиво.Внатре во Џеб : Погоден за чување на ножеви,предници и лажици.Предности : Прилагодлив Треба да Врвка : Ручек торба може да се носи на рамо и лесно да се отстранат кога не е во употреба.Удобен Тока Рачка : На ориз торба може да биде рака-врши или исечени на ранец за слободни вашите раце.Голем капацитет,може да се стави долу ручек кутии,овошје и закуски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката