• Новак
WZMBH MP3 Музички Плеери со Bluetooth 5.0, 8GB MP3 Плеер, 3.5 Голем Екран, FM Радио, Е-Книга, Глас на Снимањето, Преносливи MP3 Поддршка до 128GB ТФ-Картичка Експанзија (Боја : Сина)

WZMBH MP3 Музички Плеери со Bluetooth 5.0, 8GB MP3 Плеер, 3.5 Голем Екран, FM Радио, Е-Книга, Глас на Снимањето,

DEN 3178.08
Производот е достапен

Достапност

5-инчен high-definition голем екран : 4 пати на резолуцијата, high-sensitivity осетлив на допир и мобилен телефон-како екран на допир за лизгање, за да се постигне компактно тело, голем поле на визија и тројно екран чувствителен уживање.USB интерфејс : USB2. ❣ Touch screen дизајн : HD мобилен телефон-како екран лизгање, сите алуминиумска легура, HF квалитет на звукот MP3-24 голем екран, дека навистина може да го допрете екранот.Моќ извира покриени од еден ден.Јазик : Поддржува повеќе јазици, вклучително и на англиски, Јапонски, корејски, руски, Hebrew Display Различна Резолуција Овозможува Мало Боја Разлика.Квалитет на Услугата : ДОКОЛКУ имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашата порака 24 Часа.0, повеќе од далечина и помала моќ ко.0 Colour : Black Weight : 105g Size : 98*45*10mm Body карактеристики : full метал body Display : 3.Тој одбива да се замрзне и заштедува време.Се игра во фреквенција, не треба да се конвертира, игра директно. ❣ 400 mhz ПРОЦЕСОР брзина : компактниот изглед се крие моќен јадро, и ПРОЦЕСОРОТ работи на пет пати од брзината на слични производи.5 инчи 800*340 LRC стихови синхронизирани се прикаже : support Body капацитет : 8 GB (не се вклучени )Музичката позадина на репродукцијата : support Recording функција : Поддршка МИКРОФОН recording TF функција : меморија поддршка на 128 GBRadio функција : support Battery : 1000m Ah литиум полимер battery Bluetooth функција : Bluetooth 5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката