• Новак
Costumer Облека Дисплеј Облека Мало Слонова Коска Бутик Батлер Камериер Облека 72

Costumer Облека Дисплеј Облека Мало Слонова Коска Бутик Батлер Камериер Облека 72

DEN 655.20
Производот е достапен

Достапност

Висина : 48" - 72" Висок 3" Постепено. 6" Долго Висат Железница.База 14" Долго x 10" Длабоко.Тежина Капацитет 25 кг.Finials Се Продава Одделно.Фустан Не се Вклучени Премиум стока заслужува исклучително внимание на нашите слонова коска Синглови Costumer.Со проѕирен опал заврши, ова costumer му припаѓа на нашиот Бутик слонова коска Колекција.Ова особено тела рефлектори најдобрите производи на најдобар начин.На прилагодливи стојат протега од 48" 72" и ќе работи со ништо од фармерки и кошули на подот должина топката наметки.Секој бутик тела доаѓа со стандарден стан капи, но може да се направи со еден од нашите четири елегантно дизајниран finial toppers.На Бутик Синглови Costumers користите квадратни фитинг finials само.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката