• Новак
Мултифункционален Кристал Сликарство Пенкало, Удобен Зафат Двојно Чело Нерѓосувачки Челик Кристал Вежба Пенкало За Помине Уметност За Создавање, Лесни Кристал Ве

Мултифункционален Кристал Сликарство Пенкало, Удобен Зафат Двојно Чело Нерѓосувачки Челик Кристал Вежба Пенкало

DEN 198.96
Производот е достапен

Достапност

【Широка Примена】На кристал сликарство пенкало е погоден за сите видови на rhinestones, како што се круг, rhinestones, rhinestones и стакло rhinestones. 【Удобен Зафат】бои се светли и убави, и пенкало зафат е удобно, кој може да ви помогне да се релаксираат вашиот страна на мускулите. 【Двојно Чело Дизајн】Вклучувајќи се себеси и леплив восок совет и нерѓосувачки челик nib.Само леплив восок совет може автоматски да го залепите кристал на местото што сакате да ги красат. 【Мултифункционален】Ќе може да се изврши неверојатни помине уметност и да се држи сјајни rhinestones на рачно производство и мобилен телефон случаи, кои се полично. 【Лесен и Пренослив】Мали димензии, лесно да се носат и продавница, без разлика каде и да одите, можете да се стави тоа во вашата торба и користите во секое време, насекаде.Функција : 1. Широка Примена : На кристал сликарство пенкало е погоден за сите видови на rhinestones, како што се круг, rhinestones, rhinestones и стакло rhinestones. 2. Удобен Зафат : бои се светли и убави, и пенкало зафат е удобно, кој може да ви помогне да се релаксираат вашиот страна на мускулите. 3. Двоен на Чело Дизајн : Вклучувајќи се себеси и леплив восок совет и нерѓосувачки челик nib.Само леплив восок совет може автоматски да го залепите кристал на местото што сакате да ги красат. 4. Мултифункционален : Вие не може да се изврши неверојатни помине уметност и да се држи сјајни rhinestones на рачно производство и мобилен телефон случаи, кои се полично. 5. Лесен и Пренослив : Мали димензии, лесно да се носат и продавница, без разлика каде и да одите, можете да се стави тоа во вашата торба и користите во секое време, насекаде.Спецификација : Предмет Тип : Кристал Сликарство Пенкало Материјал : ABS+ восок + ' рѓосувачки челик Производ Функција : се Користи за помине уметност за создавање на Производот Употреба : апарати за Домаќинство, ноктите продавница, итн.Пакет Листа : 1 x Кристал Сликарство Пенкало 1 x Пластични Случај.

Декларирани спецификации

Item Type:
Rhinestone Painting Pen
Material:
ABS+ wax + stainless steel
Product Function:
Used for nail art creation
Product Use:
Household, nail shop, etc.
Package List:
1 x Rhinestone Painting Pen :
1 x Plastic Case :

Комплементите на стоката