• Новак
Обновливи Пластични Копчиња за Занаети и Шиење 100PCs Срцето Мешани Бои, Смола Копчиња Одговара за Шиење или Scrapbooking 10мм Трајни и Привлечни

Обновливи Пластични Копчиња за Занаети и Шиење 100PCs Срцето Мешани Бои, Смола Копчиња Одговара за Шиење или Scrapbooking

DEN 90.72
Производот е достапен

Достапност

Одлично за DIY и додавање завршувањето допира да вреќи, јакни, шалови, капи, џемпери и многу повеќе.Карактеристики : 2 Дупки, Чиста Боја, Cardmaking DIY 100 Компјутери Мешана Боја Љубов Срцето Пластични Копчиња. 2 дупки, прекрасна, чиста боја шема. 100 компјутери љубов срцето пластични копчиња.Обновливи Пластични Копчиња за Занаети и Шиење 100 PCs Срцето Мешани Бои, Смола Копчиња Одговара за Шиење или Scrapbooking 10мм Трајни и Привлечни. 100 компјутери љубов срцето пластични копчиња.2 дупки, прекрасна, чиста боја шема.Одлично за DIY и додавање завршувањето допира да вреќи, јакни, шалови, капи, џемпери и многу повеќе.Пакетот Вклучува : 1 x 100 Компјутери Копчиња.Употреба : Облека, Облека, Дом, Текстил, Scrapbooking Features : 2 Дупки, Чиста Боја, Cardmaking DIY 100 Компјутери Мешана Боја Љубов Срцето Пластични Копчиња.Пакет Including1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката