• Новак
50L Мини Фрижидер Црна 50L Пиво, Вино & Пијалоци Фрижидер со LED Светло и Lock & Клуч, Ниска Енергија А+ (Црна), Тивка Енергетски ефикасни и Одлична за Опремени Кујни.

50L Мини Фрижидер Црна 50L Пиво, Вино & Пијалоци Фрижидер со LED Светло и Lock & Клуч, Ниска Енергија А+ (Црна),

DEN 2320.80
Производот е достапен

Достапност

ТЕМПЕРАТУРАТА ПЕРФОРМАНСИ - Премија Мини Фрижидер со Напредни Компресор Ладење Технологија Изграден со Subcold Температура опсег на 3 - 18°C [Прилагодливи Термостат] Погоден за Виното во Шишиња, Лименки Пиво, Безалкохолни Пијалоци, Млеко, Овошје и многу Многу Повеќе!.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА на ГРАДЕЖНИ - Висока Густина Пена за Вбризгување на Кабинетот Мувла со Висок Степен на Двојно Глазирани сигурносно Стакло на Вратата.Димензии = (W) x 450 (D) 445 x (H) 503 mm.Net Капацитет = 50 L / 60 x 330ml Лименки.НИСКА ЕНЕРГИЈА + НИСКО ниво на БУЧАВА - Супер Ниска А+ Оценет Потрошувачка на Енергија со само 95k Wh / Годишно што го Прави Најниските во својата Класа.Супер Ниско ниво на Бучава Излез - само 42d B што го Прави Погоден за употреба во Повеќето Соби во Домот Бар, Спална соба или во Канцеларија!.КУЛЕР од СТРАНА на ДИЗАЈНОТ - Дополнителни Чилер Карактеристики Вклучуваат 3 Силна Отстранлив Хром Жица Полиците, Внатрешна LED Светло + Security Кодот & Копчето [2 Копчиња Доставени] за да се Задржи Содржината на Вашата Маса-Топ Фрижидер Видливи и Безбедно во секое Време, Дури и Кога Не е Околу + Сега се Вклопува во Уште Повеќе Места со Реверзибилна Стаклена Врата!.Ако имате било какви проблеми со производот, можете да го консултирате ме преку е-маил веднаш, ние ќе ви одговори 24 часа на ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката