• Новак
Toyvian Rainmaker Играчка на Бебето Raindrop Звук Бебе Штракаат и Shaker Играчки Мини Rainstick Виножито Hourglass Бебе Штракаат Цевка Музика Сензорни Аудитивни Инструмент Играчка за Дец?

Toyvian Rainmaker Играчка на Бебето Raindrop Звук Бебе Штракаат и Shaker Играчки Мини Rainstick Виножито Hourglass

DEN 2385.60
Производот е достапен

Достапност

Тоа може да и се развие деца музички потенцијал и креативност, и негуваат музикалност.Образовниот играчка може да се угледа на ветер : звук, безбедно и невкусна, посебно дизајниран за деца.Направени од високо - квалитетни материјали, може да се користи и за деца да се игра за долго време.Оваа играчка е многу погодна за како роденден подароци, одмор подароци, Божиќ подароци, итн.Многу креативна музичка играчка за вашето дете да се игра и да се подобри нивната имагинација.Опис Ако сте во потрага за траен и прифатлива raindrop звучна играчка, а потоа вашето истражување е овде.Тоа е затоа што нашите производи може да ги задоволи вашата потреба.Висока издржливост, не е лесно да се.Тоа ќе биде добар избор за вас.Може да се користи како подарок на вашите пријатели.Карактеристики - Материјал : ABS - Боја : Како што е Прикажано Големина : 19. 5 X4. 8 X4. 8 CM - Тоа може да и се развие деца' s музички потенцијал и креативност, и негуваат музикалност.- Многу креативна музичка играчка за вашето дете да се игра и да се подобри нивната имагинација.- Оваа играчка е многу погодна за како роденден подароци, одмор подароци, Божиќ подароци, итн.- Направени од високо - квалитетни материјали, може да се користи и за деца да се игра за долго време.- Образовниот играчка може да се угледа на ветер : звук, безбедно и невкусна, посебно дизајниран за деца.Пакет Вклучувајќи 1 x Рано Музичка Играчка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката