• Новак
Dolity 100 Парчиња Алуминиумска Гулаб Нога Прстени Се Идентификуваат Dove Бендови Нумерирани Обука Прстени - Пинк

Dolity 100 Парчиња Алуминиумска Гулаб Нога Прстени Се Идентификуваат Dove Бендови Нумерирани Обука Прстени - Пинк

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

* 100 компјутери Птица Нога Број за Трки Peigon. * Одговара за сите птици како гулаб, папагал, кокошка, патка,канарските, финч, итн. * Направени од премиум алуминиум и пластика, издржливи и еднократно. * Секој бенд печатени 7-цифрен број и QR код, за лесно идентификување на слична потрага птици. * 8мм/0.31 инчен внатрешен дијаметар, лесно може да се вклопат за повеќето птица со нозете.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - 100 компјутери Птица Нога Број за Трки Peigon. - Направен од премиум алуминиум и пластика, издржливи и еднократно. - Секој бенд печатени 7-цифрен број и QR код, за лесно идентификување на слична потрага птици. - 8mm/0.31 инчен внатрешен дијаметар, лесно може да се вклопат за повеќето птица со нозете. - Одговара за сите птици како гулаб, папагал, кокошка, патка,канарските, финч, итн.Спецификација : - Големина(Внатрешно Diameterx Height) : прибл. 8x11mm/0.31x0.43inch Package Вклучува : 100 Парче Гулаб Нога Rings Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

- Size(Inner DiameterxHeight):
approx. 8x11mm/0.31x0.43inch
Package Includes:
100 Piece Pigeon Leg Rings :
Colors might be different due to different monitor display. :
Please allow slightly difference in size due to manual measurement. :

Комплементите на стоката