• Новак
yotijar 2 Компјутери.Жолта Сликарство Модел Маскирање Лента DIY Занает Прскање Боење Покрие Паста

yotijar 2 Компјутери.Жолта Сликарство Модел Маскирање Лента DIY Занает Прскање Боење Покрие Паста

DEN 484.80
Производот е достапен

Достапност

Модел Занает Прецизност маскирање лента.Лесно да се откине, лесен за употреба.Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки.Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи.Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста.Опис : - Модел Занает Прецизност маскирање лента. - Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста. - Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи. - Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки. - Лесно да се откине, лесен за употреба.Спецификација : - Материјали : Хартија - Ширина : 4mm Должина за секој roll : Прибл.18 милиони / 708.66 во. - Боја : Yellow Package Вклучува : 2 x Тркалаат Модел Сликарство Маскирање Tape Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката