• Новак
UMIRIKO Куче Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Коска Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кри?

UMIRIKO Куче Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Коска Leakproof, Вакуум

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

така што може да биде поставена на околу 45°C за 10 часа, а на околу 65°C за 6 часа.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика!.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне.Силикони. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1.Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката