• Новак
Стабилност Практични 2 Фиоки -Ноќ Стојат Крај Табела Складирање Кула Здрав Челична Рамка Дрво Врвот Лесно се Повлече Ткаенина Кантите Организатор Единица за Спалн?

Стабилност Практични 2 Фиоки -Ноќ Стојат Крај Табела Складирање Кула Здрав Челична Рамка Дрво Врвот Лесно се Повлече

DEN 2009.28
Производот е достапен

Достапност

Answer : ___________________________ Note : 1.2)" / (40 x x x x 27 x x x x 20.Организација ентузијасти ќе уживаат пополнување секоја фиока со облека, постелнина, и knick-knicks од целиот дом.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас. Боја : Grey2. Статичен Капацитет на Полица : 22lb / 10kg9.Спецификации : 1.На лесни рамка ја прави оваа единица лесно да транспорт и кога не е во употреба, едноставно се свитка ткаенина фиоки станот за складирање. Материјал : (Средна Густина Fiberboard), Железо, Не-плетени Fabric3.Внимателен дизајн е одлично за мали простори за живеење и работи подеднакво добро во близина на креветот или на троседот.5)cm (L x W x H)4.88 )"/ (45 x 30 x 50.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност. Производот за Нега : Избрише Чистење Со Влажна Крпа и Нека се Dry7. Фиока Димензија : (15. Кога Ткаенина ги Исполнува Строгите Метал : Совршен Микс Носат Своите Предности Во Полна Игра Железо Рамка Нуди Стабилна Поддршка За Ткаенина Кутии, и Ткаенина Елемент Додава Мека и Пријатна на Допир На Металните-Врамени Салон Фиока, и Е Повеќе Лесни Да се Движат.Градинка Сака Градите На Фиоки Да Stow Бебе Работи.Оваа прекрасна салон градите карактеристики на tabletop површината и повлекување од фиоките да навивам далеку домаќинство нередот.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.Ние ќе се справи со тоа во време.5)cm (L x W x H)5. Секоја Соба Scrambles За Тоа : На Cloakroom Сака Тоа Како Владата Да Понуди Дом За Тренингот Опрема, Leggings и Пижами.Вовед : да се Даде на вашето домаќинство essentials пријатна слетување на самото место со 2-Фиока Салон. Рамка Димензии : (17. Производ Тежина : 7. Статичен Капацитет на Секоја Фиока : 6.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Лесно да се Скроти Хаос и се Врати На Свежо Чувство На Вашиот Sweet Home.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката