• Новак
Power4Laptops Верзија 2 (ве Молиме Проверете На Сликата) Замена на Лаптоп DC Џек Штекер со Кабел Компатибилен со HP Павилјон DV5-1008EA

Power4Laptops Верзија 2 (ве Молиме Проверете На Сликата) Замена на Лаптоп DC Џек Штекер со Кабел Компатибилен со

DEN 2200.80
Производот е достапен

Достапност

Оваа DC Џек Приклучок за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригиналните приклучок, ако оригиналот е неисправен или оштетени.На сокети може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката