• Новак
Косата Алатка за Боење, Не се лизга на Дното услужни Влакната на Косата Боење Четки Чаши Поставите Професионални 7pcs за Салони за Коса

Косата Алатка за Боење, Не се лизга на Дното услужни Влакната на Косата Боење Четки Чаши Поставите Професионални

DEN 731.76
Производот е достапен

Достапност

За чаши во 7 бои, кога ќе се избере, шевовите имаат тока дизајн кој не е лесно да падне.Бела коса мека четка, матирано рачка, исклучително мека влакната, прецизна слика, парична казна и без остатоци, добра рака чувство, издржливи.Не се лизга на дното на садот, линија‑во облик на сад тело линија, операцијата не го исклучите, силна страна, и на изглед е убава.Поставете сад има функција која може да се комбинираат, лесно да се работи, кога се користи на повеќе бои во исто време.Погоден за професионални barbershops и салони за коса, многу погодни за мешање на инвеститорот со тонер, боја и кајгана.Функција : 1. Поставете сад има функција која може да се комбинираат, лесно да се работи, кога се користи на повеќе бои во исто време.2. Не се лизга на дното на садот, линија‑во облик на сад тело линија, операцијата не го исклучите, силна страна, и на изглед е убава.3. Бела коса мека четка, матирано рачка, исклучително мека влакната, прецизна слика, парична казна и без остатоци, добра рака чувство, издржливи.4. За чаши во 7 бои, кога ќе се избере, шевовите имаат тока дизајн кој не е лесно да падне.5. Погоден за професионални barbershops и салони за коса, многу погодни за мешање на инвеститорот со тонер, боја и кајгана.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Боја Четки Чаши Set Uses : Погоден за професионални берберот продавници и косата salons Size : Како на сликата покажува Пакет Листата : 7 x Боење Bowls7 x Боење Четки.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Coloring Brushes Bowls Set
Uses:
Suitable for professional barber shops and hair salons
Size:
As the picture shows
Package List:
7 x Dyeing Bowls :
7 x Dyeing Brushes :

Комплементите на стоката